Usługa noclegowa

Odpoczynek zapewnią Państwu pokoje gościnne z widokiem na zabytkowy park, usytuowane na poddaszu dworu. Oferujemy 11 miejsc noclegowych (4 pokoje dwuosobowe i 1 pokój trzyosobowy).

Decydując się na pobyt w Muzeum Ziemiaństwa w Dąbrowie mogą Państwo zamieszkać w kameralnym XIX-wiecznym dworze i obcować z przyrodą. Pracownicy zaproponują Państwu różne atrakcje. W parku znajdziesz pomniki przyrody – dęby, lipy, jesiony, modrzewie oraz 100-letni sad ze starymi odmianami jabłoni. Istnieje możliwość pływania drewnianą łodzią po stawie oraz łowienia ryb.

CENNIK:

• usługa noclegowa ze śniadaniem (pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania) – 140 zł
  • usługa noclegowa ze śniadaniem (pokój dwuosobowy) – 170 zł
  • usługa noclegowa ze śniadaniem (pokój trzyosobowy) – 240 zł
  • dostawka do pokoju 50 zł
  • kolacja – 15 zł ( przy wcześniejszym zamówieniu)

OFERTA SPECJALNA

W okresie od 1 października do 31 marca ceny usług noclegowych objęte są 10% zniżką.

Od piątej kolejnej doby ceny usług noclegowych objęte są 10% zniżką.

MUZEUM ZIEMIAŃSTWA W DĄBROWIE